www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs(BI-6159)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 775457
lejárt

Meglévő ügyfélkapcsolatok fenntartása és továbbfejlesztése, az ügyfél-portfolió menedzselése
A bevételek folyamatos növelése, a további lehetőségek részletes feltérképezése / keresztértékesítés.
Az ügyfelekkel való rendszeres és pro-aktív személyes, telefonos, és írásos kapcsolattartás, tréningek és bemutatók tartása számukra
Tárgyalások lebonyolítása, prezentációk készítése és előadása
Ajánlatok / Szerződések írása, valamint ezek részleteinek prezentálása az ügyfeleknek
Új üzleti lehetőségek azonosítása a meglévő ügyfélbázisból (Cross Selling)
Ügyfél elégedettség folyamatos fejlesztése, az ügyfél elvárásainak folyamatos figyelése, riportok készítése és elemzése
A CRM rendszer folyamatos használata, frissítése

Elvárás:
Felsőfokú végzettség
3 év releváns, ügyfélkapcsolati / üzletfejlesztési / értékesítés / account menedzsment területén szerzett tapasztalat
Középfokú, kommunikáció-képes angolnyelv-tudás szóban és írásban
A komplex ügyfélkapcsolatok területén szerzett tapasztalat
Önálló munkavégzésre, egyidejűleg több projekt menedzselésére képes személyiség
Ügyfélközpontú gondolkodás, kiemelkedő verbális, írásbeli és analitikai képességek, valamint tárgyalókészség
B kategóriás jogosítvány
Felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Előny:

Amit nyújtunk:
Multinacionális munkakörnyezet, stabil vállalti háttér
Szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes juttatások

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Munkavégzés helye
Egyéb hasonló állások Önnek
B2B Szolgáltatás Értékesítő

Work Force Kft.

B2B értékesítésben tapasztalt, kiváló kommuniká...
Magyarország

Munkaerő kiválasztási koordinátor

Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, utazni, pre...

Telefonos operátor

Telefonos operátor Megváltozott Munkaképességű ...