www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk!

  • A hirdetés 701 napja lejárt

Feladatok:

  • Iratok rendszerezése, ki/bejövő posta kezelése
  • Bioboltokkal, gyógyszertárakkal történő kapcsolattartás
  • Adatbázisok, statisztikák szerkesztése

Elvárások:

  • Microsoft Office Excel magas fokú ismerete
  • További MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Google eszközök felhasználói szintű ismerete
  • Terhelhetőség
  • Precizitás, pontosság
  • Gyors betanulási képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Fiatalos, lendületes, pozitív hozzáállás

Előnyt jelent:

- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

- szakirányú végzettség

- nyíregyházi lakhely

Amit kínálunk:

- barátságos, kulturált irodai környezet

 - fejlődési, előrelépési lehetőség

 - fix bérezés

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Amennyiben érdeklődik a meghirdetett pozíció iránt, kérjük, küldje el fényképes,
bérigénnyel ellátott önéletrajzát erre az e-mail címre: E-mail cím megjelenítése!

Helyek Nyíregyháza
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő