Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk( francia, lengyel ,cseh )

  • A hirdetés 912 napja lejárt

Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel és potenciális ügyfeleivel
Bejövő hívások fogadása, továbbítása
Konferencia szervezésével kapcsolatos teendők ellátása
Munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Amit kínálunk:
Multinacionális vállalati környezet
Lehetőség a napi szintű idegen nyelv használata
Hosszútávú rugalmas munkavégzés
Folyamatos tanulási és előrehaladási lehetőség
Kiváló munkakörnyezet

Munka időpont: H-P napi 4 óra , rugalmasan (9:00-16:00 között)

Munkavégzés helye: Budapest, XI.kerület

Bérezés: bruttó. 1200 Ft/óra

Elvárás

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
Felsőfokú szinten cseh , lengyel vagy francia nyelv ismerete
Kiváló szervezői készség
Kiváló kommunikációs készség, magabiztos szóban és írásban
Ügyfélközpontúság, problémamegoldó készség
Aktív tagság az iskolaszövetkezetben

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Cseh, Lengyel