www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs

  • A hirdetés 551 napja lejárt

Fémipari cég

pozícióra kollégát keres.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Meglévő német partnerektől érkező megkeresések koordinálása fémipari területről /műszaki rajz ismerete előny/, árajánlatok kiadása meglévő sablonok alapján
  • Új partnerek akvizíciója
  • Gyártás segítése, felmerülő kérdések megbeszélése a vevőkkel /német vagy angol nyelven/
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség /műszaki vonalon/
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (integrált ügyviteli rendszer, MS Excel, Word)
  • Gyártástechnológiai ismeretek (műszaki rajz, anyagok, szabványok, eljárások)
  • Középfokú német vagy angol nyelvtudás

Munkaidő: Napi 8 óra

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
  • Céges telefon
  • Próbaidőt követően céges gépjármű használat
  • Stabil, több éve működő sikeres vállalkozás
  • Munkavégzéshez csúcstechnológiát képviselő új eszközök és szoftverek
  • Igényes munkahelyi környezet
  • Karrier lehetőség az üzem kapacitásának bővülésével
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német