www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati Munkatárs

  • A hirdetés 762 napja lejárt

Budapesti székhelyű, német-magyar tulajdonú szállítmányozó cég

Ügyfélkapcsolati munkatársat

keres.

Feladatok:

  • magyar és külföldi ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • szállítmányok követése és ügyfelek tájékoztatása,
  • beérkező megrendelések és ajánlatkérések kezelése,
  • adminisztráció.

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs készség,
  • társalgási szintű német és/vagy angol nyelvismeret,
  • minimum középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit nyújtani tudunk:

  • versenyképes fizetés,
  • biztos nemzetközi háttér,
  • jó munkahelyi légkör, szép munkakörnyezet.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, fényképes, szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre szíveskedjék elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol