www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 964172
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal budapesti munkahelyre keresünk gyakornokot.

Feladatok:

  • levelezések bonyolítása
  • telefonon beérkező vevő-megkeresések rögzítése
  • adatbázisok/ nyilvántartások karbantartása
  • jelentések, kimutatások, prezentációk készítése
  • ajánlatok, szerződések előkészítése
  • rendezvények, kiállítások szervezésében való együttműködés
  • social media csatornák karbantartása

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony ( akár passzív / évhalasztó is )
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • önálló, kommunikatív, talpraesett személyiség
  • jó helyesírás, jó fogalmazási készség
  • pozíció minimum 6 hónapra történő vállalása

Munkaidő: Heti min. 4 munkanap, napi 4 óra, rugalmas beosztásban (8:30-17:00 között)

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 702-800 Ft/óra + bónusz
  • Azonnali munkakezdés

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztrációLink megjelenítéseután a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Diákként dolgozni jó !
Ha kreatív vagy, szeretsz rajzolni, fotózni vagy esetleg ügyesen használod a Photoshop programokat, ismét eljött a Te időd!
Játssz velünk és tiéd lehet a 25.000 Ft vagy az 50.000 Ft értékű tanulmányi támogatás!
A Mind-Diák Szövetkezet kreatív pályázatot hirdet 16 éven felüli nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákok számára!

A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése