www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs

  • A hirdetés 790 napja lejárt

Kelet-Magyarország meghatározó piaci szereplője

A Baromfiudvar 2002 Kft

ügyfélkapcsolati munkatársat

keres nyíregyházi irodájába.

Fő tevékenységünk a friss, fagyasztott, mirelit termékek nagykereskedelme.

Feladatok:

  • telefonos kapcsolattartás a partnerekkel, rendelések rögzítése
  • ügyfelek rendszeres tájékoztatása árak, promóciók és termékbevezetés
  • árajánlatok készítése, a munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • rutinos számítógép használat ( World, Excel, Internet-alkalmazások)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó, kapcsolattartó képesség
  • lelkes, sikerorientált hozzáállás
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • csapatszellem, lojalitás
  • piac-, és versenytárs ismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • előrelépési lehetőség
  • jó hangulatú, fiatalos munkakörnyezet
  • egy stabilan fejlődő sikeres vállalat által nyújtott biztos háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel és motivációs levéllel ellátott önéletrajzát az alábbi email címre.

Jelentkezési határidő: 2015. május 20-ig.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő