www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs

  • A hirdetés 945 napja lejárt
Nemzetközi pénzintézet megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • bejövő hívások fogadása biztosítások témakörében,
  • széleskörű információ- és segítségnyújtás az ügyfelek részére,
  • kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása,
  • panaszkezelés, problémamegoldás.
Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség,
  • biztosító társaság call centerében szerzett tapasztalat,
  • rugalmasság, precizitás,
  • önállóság és határozottság,
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel).
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel,
  • bérezés: bruttó 800 Ft/óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P Teljes munkaidő
  • Munkavégzés helye: Budapest, 12. kerület
Kapcsolat:
Referencia szám: SC-01

Fényképes szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.