www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs

  • A hirdetés 747 napja lejárt

A TIENS egy világszerte dinamikusan fejlődő multinacionális cégcsoport, mely a világ 110 országában rendelkezik képviselettel, jelentős szerepet töltve be az étrend-kiegészítők piacán. A cégcsoport magyarországi leányvállalata, a TIENS Hungary Kft. családias légkörű budapesti irodájába keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

Főbb feladatok, munkák:

  • Telefonos kapcsolattartás a tanácsadó kollégákkal (100-120 fő/ hó)
  • Vevőkiszolgálás, pénztárkezelés, számlázás
  • Megrendelések fogadása, elektronikus rögzítése, postázás
  • Ügyféladat karbantartás
  • Nyilvántartások készítése, ellenőrzése, riportálás
  • Esetenkénti fordítás, tolmácsolás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős EXCEL ismeret (szűrők, függvények használata)
  • Minimum 1 éves releváns tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, megoldás-orientált szemléletmód
  • Agilitás, proaktivitás
  • strukturált gondolkodásmód

 Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület, Corvin- negyed

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Családias légkör, modern munkakörnyezet

Fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mailcímre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol