www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs

  • A hirdetés 747 napja lejárt

Cégünk informatikai megoldásokat kínál kis-közép- és nagyvállalati ügyfeleink számára. Széles termék és szolgáltatás palettánkból fakadóan cégünk szolgáltatásköre informatikán belül igen szerteágazó. Csapatunk bővítésére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új céges ügyfelek megkeresése telefonon keresztül, termékeink, szolgáltatásaink kiajánlása
  • Igények felmérése
  • Ügyfeleink igényeinek továbbítása értékesítő/üzletkötő kollégáink felé
  • Értékesítési stratégia kialakításában való részvétel
  • Kimutatások, jelentések készítése

Elvárások:

  • Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Legalább felhasználói szintű PC ismeret (Office csomag)
  • Energikus, nyitott személyiség
  • Határozottság, agilitás

Előny:

  • Aktív angol/német nyelvtudás
  • Az átlagnál magasabb szintű számítógép üzemeltető ismeret
  • Hardver ismeretek

Amit kínálunk:

  • Magas fix fizetés
  • Egyéni és csoport szintű jutalék
  • Magas szintű oktatás termékeinkről a munkakezdéskor

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük juttassa el önéletrajzát a következő email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő