www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs

  • A hirdetés 850 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Kampány kialakítása CRM rendszerben (célcsoport kialakításának támogatása)
  • CRM rendszer üzemeltetés és karbantartás
  • Adattáblák minőségellenőrzése és minőségbiztosítása
  • Kampánylisták PU5 rendszerrel szinkronba hozása
  • Szerződéses sablonok kialakítása és CRM rendszerbe feltöltése
  • Kampány riportok készítésének támogatása

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • Adatbázis kezelő vagy magasan specializált szoftverek használatában való jártasság
  • SAP modulok (CRM/PU5) ismerete
  • Legalább 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Előny:

  • Energiapiaci ismeretek
  • Fejlesztések kezelésében való jártasság
  • Jogszabályi környezet ismerete

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát bérigény és pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol