www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs

  • A hirdetés 961 napja lejárt

A Woodpecker Software Kft.

Ügyfélkapcsolati munkatársat

keres

Dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk magára és munkájára igényes, értékesítői vénával rendelkező ügyfélkapcsolati munkatársat.

  • ha megbecsülésre és elismerésre vágysz, és ennek érdekében hajlandó vagy a maximumot kihozni magadból
  • ha kihívásokkal teli, izgalmas és érdekes munkát keresel
  • ha betekintést szeretnél nyerni a vállalkozói világ működésébe
  • ha érdekel a vállalati informatika, és szívesen használod kommunikációs adottságaidat

akkor nálunk megtalálhatod a számításaidat.

Feladatok:

  • Potenciális ügyfelek felkeresése, a felmerülő vállalati igények felmérése
  • Az ügyfél adatbázis aktualizálása, karbantartása
  • Folyamatban lévő ügyek nyomon követése

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Legalább középfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Számviteli folyamatok ismerete

Jelentkezés kizárólag fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő