www.cvonline.hu
Ügyfélkapcsolati munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.12.28.
Jelentkezési határidő: 2014.12.31.
Hirdetés azonosító: 874348
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ügyfelünk, Kelet-Közép-Európa vezető magán- és egészségügyi szolgáltatója, számára keresünk egy új kollégát az alábbi pozícióba:

Ügyfélkapcsolati munkatárs,

aki az ügyfelek felé a vállalat arcaként a következő feladatköröket látja majd el:

- Telefonos, e-mailes és személyes kapcsolattartás a vállalat meglévő céges ügyfeleivel
- A felmerülő ügyféligények teljesítése, kérdések megválaszolása
- Folyamatos együttműködés a társosztályokkal
- A kapcsolódó adminisztráció pontos, határidőn belül történő elvégzése
- Jelentések, riportok készítése és adathalmazok kezelése elsősorban Excelben

Követelmények
- Felsőfokú végzettség
- minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat vállalati ügyfélkezelésben
- MS Excel haladó szintű ismerete (a kiválasztás során tesztelésre kerül)
- Angol nyelvtudás előnyt jelent

Személyiség:
- Ügyfélcentrikus, megoldás kereső hozzáállás
- Gyors, pontos munkavégzés, képes egyidejűleg több feladat ellátására és azok közti priorizálásra
- Határozott fellépés és átlagon felüli kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
- Monotonitás- és stressztűrő képesség

Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér