www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati Munkatárs

  • A hirdetés 1164 napja lejárt

Egy Európában 22 éve személyes ügyféltanácsadással foglalkozó piacvezető cég

ügyfélkapcsolati munkatársat keres partnereik szakirányú képviseletére.

Energia (Áram/Gáz)

 „Ügyfélkapcsolati Munkatárs”

A  jelentkező feladatai :

  • megrendelők és az irodavezetők közötti koordináció,
  • meglévő és új ügyfelek szakszerű tájékoztatása
  • munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása, adatrögzítés

Leendő munkatárssal szembeni elvárásaink:

  • jó kommunikációs  képesség és kapcsolatteremtés
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • jó probléma megoldó és szervező képesség
  • udvarias, türelmes hozzáállás
  • ápolt, megnyerő külső

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős állás
  • ingyenes szakmai képzések, tréningek
  • segítőkész csapat, folyamatos fejlődés
  • biztos és változatos munkahely segítőkész fiókvezetők támogatásával
  • kiemelkedő bérezés

”Ügyfélkapcsolati munkatárs” jeligére várjuk az önéletrajzokat  az alábbi elérhetőségen.

Pályakezdőket és pályamódosítókat is szívesen várunk!

Az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő