www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati Munkatárs

  • A hirdetés 1109 napja lejárt

Ügyfelünk, egy dinamikusan fejlődő nemzetközi hátterű vállalat, mely meghatározó szerepet tölt be a mosdóhigéniai és munkaruházati piacon. Megbízásukból keresünk munkatársat az alábbi feladatkörök ellátására:

Feladatok:

  • Hatékony kommunikációval folyamatos segítségnyújtás, tájékoztatás, problémamegoldás;
  • Ügyfelek panaszainak kezelése;
  • Logisztikai folyamatok támogatása;
  • Számlákkal kapcsolatos reklamációk kezelése;
  • A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód;
  • Középfokú végzettség;
  • Jó problémamegoldó és szervező képesség;
  • Udvarias, türelmes hozzáállás;
  • Jó kommunikációs készség és kapcsolatteremtés;
  • Angol vagy német nyelvtudás előny.

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozició, kérem, küldje el magyar nyelvű, szakmai önelétrajzát az alábbi e-mail címre.

Tel: +36 1 8833 560

E-mail: E-mail cím megjelenítése

Honlap: Link megjelenítése

Helyek Biatorbágy
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő