www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.23.
Jelentkezési határidő: 2016.12.14.
Hirdetés azonosító: 1095829

Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk marketinggel foglalkozó megbízónknak. Ha tudod, hogy kell kommunikálni fontos ügyfelekkel, képes vagy önállóan dolgozni és felsőfokon beszélsz angolul, akkor jelentkezz a pozícióra.

Feladatok:

-Folyamatos kommunikáció az ügyfelekkel (igények felmérése, adategyeztetés, segítségnyújtás probléma esetén)
-Bejövő telefonhívások fogadása
-Szerződések írása, módosítása
-Adminisztrációs feladatok (munkalapok, jegyzőkönyvek, raktárnyilvántartás, adategyeztetés)
-Cégvezető segítése az értékesítési a folyamatban
-Értékesítési lehetőségek nyomon követése és fejlesztése a meglévő ügyfeleknél
-Marketing hirdetések feltöltése a partnerek részére
-Közösségi médiafelületek kezelése
-Ügyfelek és vendégek fogadása

Elvárások:

-Kiváló kommunikációs készség
-Diplomáciai készség
-Asszertivitás
-Felsőfokú angol nyelvtudás (írásban legyen erősebb, de egy telefonhívástól se okozzon problémát)
-Folyamatok átlátása, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

-Összetartó csapat
-Versenyképes fizetés
-Stabil háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján