www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs

  • Az állásajánlat lejárt.

Kiválóan kommunikálsz, szereted a versenyeket?
Akkor nálunk a helyed!
A Credit Controll céginformációs és követelésmenedzsment-szolgáltatásokat nyújt a hazai közép- és nagyvállalkozások számára. Online céginformációs rendszerünk segít a cégeknek üzleti partnereik megismerésében és minősítésében, valamint a változások követésében, míg a követelésmenedzsment a bajban segít.

Értékesítési csapatunkba azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióra:

Lehetsz pályakezdő vagy tapasztalt értékesítő, várunk sikeres csapatunkba!

Feladatok:

  • Promótáld a céginformációs és követelésmenedzsment szolgáltatásainkat vállalati szektorban
  • Ápold a kapcsolatot a már régóta meglévő partnerekkel
  • Találj új ügyfeleket, amihez mi minden segítséget megadunk, Neked csak a rátermettséged és a szorgalmad kell adnod
  • Mérd fel az igényeket, készíts személyre szabott ajánlatot, és hozd el a szerződést is
  • Végezd el a saját munkád megkönnyítő adminisztrációt az ügyviteli rendszerben
  • A kapcsolatot főleg telefonon és e-mailen fogod tartani az ügyfelekkel, de ha a személyes tárgyalást is kedveled, ha akarod, ott is bizonyíthatsz.

Képességek:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Felhasználói szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kitartó, terhelhető, agilis személyiség
  • Pozitív, proaktív, problémamegoldó, segítő hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány előny, de nem követelmény

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér + jutalék, amelynek mértéke csak rajtad múlik
  • Rendszeres képzésekkel segítjük tudásod gyarapodását
  • Megismerheted a jelentős piaci szereplőket
  • 6 vagy 8 órás kedvező munkaidő
  • Dinamikus csapat, fiatalos, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil, megbízható munkaadói háttér
  • Elkötelezett, támogató vezetés és munkatársak

Egyéb információ az állásról:
Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Ha kedvet, ambíciót érzel egy lelkes és elkötelezett csapatban dolgozni, mi bizalmat szavazunk és megadjuk hozzá a szakmai tudást.

Munkavégzés helye:
Budapest XIII. kerület

Munkavégzés helye Budapest XIII. kerület
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest