www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati Munkatárs

  • A hirdetés 279 napja lejárt

Dél-Pesti székhelyű angol tulajdonosi háttérrel rendelkező nagykereskedelmi cég az alábbi pozícióba keres munkatársat, teljes munkaidőben:

Feladatkör:

  • vevői számlák készítése, kimenő/bejövő számlák kezelése
  • rendelések felvétele, visszaigazolása
  • visszáruk kezelése
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • telefonhívások fogadása és kezelése
  • kapcsolattartás a cég értékesítési képviselőivel/viszonteladóival
  • az ügyvezető és a cég napi munkájának asszisztálása, koordinálása
  • általános ügyintézés
  • irodavezető munkájának segítése

Munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

  • végzettség: legalább középfokú
  • nyelv: angol – legalább alapfok
  • számítógépes-felhasználói ismeretek: Microsoft Excel; Outlook;Word
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat legalább 2 év
  • kedves, türelmes személyiség
  • jó stressztűrő képesség
  • önállóság, precizitás, megbízhatóság
  • szolgáltatói szemléletmód
  • csapatban történő munkavégzés iránti nyitottság
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • kellemes környezetben való munkavégzés
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXIII. kerület

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol