www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs

  • A hirdetés 377 napja lejárt

Jelentkezzen csapatunkba és legyen Ön is profi ügyfélkapcsolati munkatárs!

Ügyfélkapcsolati munkatársat

keresünk

 Feladatok:

  • ügyfelek fogadása, minőségi kiszolgálása
  • komplex információnyújtás
  • ügyintézés, tanácsadás, segítségnyújtás
  • panaszügyek regisztrálása
  • kárbejelentések fogadása
  • akciók ajánlása, lebonyolítása
  • értékesítés aktív támogatása, ügyfélkapcsolatok kiépítése

Amit kínálunk:

  • stabil pénzügyi háttér
  • változatos szakmai kihívást kínáló feladatok
  • alkalmazotti jogviszony

Elvárások:

  • magas színvonalú ügyfélkiszolgálás megvalósítása
  • precizitás, önálló munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • minimum középfokú végzettség
  • ügyfélkiszolgálási vagy értékesítői tapasztalat előnyt jelent

Leendő munkatársaink személyében olyan lelkes jelentkezőket keresünk, akiket pozitív hozzáállás jellemez.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát „Ügyfélkapcsolati munkatárs” megjelöléssel az alábbi e-mail címre küldje el.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő