www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs / Nemzetközi kapcsolattartó

  • A hirdetés 583 napja lejárt

Nemzetközi adó- és vagyontervezés területén tevékenykedő partnerünk részére keresünk

pozícióba munkatársat

Megbízónk húsz éves működés során szakmailag megalapozott, jogszerű adómegtakarítási, illetve vagyonvédelmi megoldásokat, valamint gyors, pontos és a legmagasabb szintű diszkréciót biztosító szolgáltatások nyújt megbízói részére.

Feladatok:

  • Külföldi cégalapításhoz és bankszámlanyitáshoz kapcsódó ügyintézés: űrlapok kitöltése, mellékletek összegyűjtése, okiratok szerkesztése és megrendelése
  • Külföldi letelepedéshez és állampolgársághoz kapcsódó ügyintézés: űrlapok kitöltése, mellékletek összegyűjtése, okiratok szerkesztése és megrendelése
  • Számlakiállítás és díjbeszedés
  • Könyvelési iratok beszedése és rendszerezése. Ügyfelekkel telefonos és személyes kapcsolattartás

Elvárások:

  • Legalább felsőfokú szakképesítés (gazdasági vagy jogi irányú)
  • Tárgyaló képes, folyékony angol nyelvtudás
  • Önállóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás
  • Üzleti titok bizalmas kezelése

Előny:

  • Orosz nyelv ismerete
  • Könyvelő vagy ügyvédi irodában szerzett tapasztalat

A munkavégzés helye:

  • Budapest, 14. kerület

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Biztos múltú, stabil nemzetközi vállalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!