www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs (német nyelven)

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Szeretnél egy nemzetközi hátterű, dinamikusan növekvő vállalatnál dolgozni? Szeretnéd egy jó csapatban, kellemes és modern munkahelyi környezetben kamatoztatni német nyelvtudásodat? Mind telefonos, mind adminisztratív ügyfélszolgálati munkakörben várjuk leendő munkatársainkat különböző témákban!

Cégünk 2005 szeptembere óta kínál biztos munkalehetőséget Pécsett (akár teljes-, akár részmunkaidőben) mindazok számára, akik szívesen foglalkoznak emberekkel. A világszerte piacvezető Convergys-csoport részeként élénk vállalati kultúra, társadalmi felelősségvállalás és számos családbarát kezdeményezés jellemzi cégünket. A fiatalos, barátságos légkör és a rugalmas időbeosztás tesznek minket vonzó munkaadóvá minden korosztály, így akár egyetemisták, pályakezdők vagy kisgyermekes anyukák számára is.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új kollégákat:

Munkavégzés helye: Pécs

Munkatársaink feladata:

  • bejövő hívások és/vagy e-mailek feldolgozása különböző témákban (telekommunikáció, egészségügy, online könyváruház vagy babaáruházlánc)
  • tanácsadás, ügyfelek tájékoztatása telefonon vagy írásban
  • ügyfélkapcsolatok ápolása, marketingtevékenységek támogatása
  • rendelésfelvétel és időpontok, adatok egyeztetése
  • egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • kiváló német nyelvtudás (írásban és szóban)
  • ügyfélorientált hozzáállás
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • biztos, multinacionális környezet, fiatalos csapat
  • rugalmas munkaidő
  • teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás (akár heti 20 órában is)
  • előrelépési és fejlődési lehetőségek, tréningek
  • igény esetén gyermekfelügyelet iskolai szünetek idején

Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk jelentkezésed email-ben az alábbi email címre.

Kérjük az e-mail tárgyaként a pozíció megnevezését add meg, valamint azt, hogy hirdetésünket hol olvastad!

Helyek Pécs
Baranya
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem > Telefonos értékesítő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Német