Ügyfélkapcsolati munkatárs (idegen nyelvű) (Referenciaszám: PJ4255)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.29.
Jelentkezési határidő: 2016.11.01.
Hirdetés azonosító: 1016882
lejárt
Budapesten a III. kerületben lévő partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Call center operátor

Feladatok:
- Telekommunikációs kampányok telefonon történő értékesítése, kimenő hívások indítása meglévő vagy új ügyfelek számára
- Az értékesítési csapat támogatása
- Adategyeztetés és az ügyféligények felmérése
- Információadás az aktuális ajánlatokkal kapcsolatban
- Hívások adminisztrációja

Elvárások:
- Középiskolai végzettség (érettségi)
- Telefonos értékesítés területén szerzett minimum fél éves szakmai tapasztalat
- Ügyfélkezelési tapasztalat
- Kimagasló kommunikációs és meggyőző készség
- "Értékesítői véna"
- Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
- SZLOVÁK vagy NÉMET NYELVTUDÁS AKTÍV, FOLYÉKONY ISMERETE elengedhetetlen!

Amit megbízónk kínál:
- Bejelentett munka, alkalmazotti jogviszony
- Biztos jövedelem: fix alapbér+jutalék
- Hosszú távú munkalehetőség
- Lendületes csapat
- Stabil háttér, motiváló, kellemes munkahely

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Cservenák Annamária kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06