www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs (iCentre-ben)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1097237
lejárt

Érdekelnek az i-Termékek, szívesen segítenél másoknak a választásban, heti 1-2 napot rá is érsz? Akkor gyere és ismerkedsz meg a kereskedelem rejtelmeivel Ügyfélkapcsolati pozícióban!

Feladatok:

  • Ügyfelek üdvözlése
  • Esetleges adatfelvétel (hírlevél)
  • Kisebb szaktudást igénylő termékek (tokok, egyéb kiegészítők) ügyfeleknek való bemutatása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Heti 2-3 nap vállalása

Munkaidő: 10:00 - 18:00 óra között hétköznaponként 8 óra rugalmasan

Helyszín: Allee, Aréna, Mom Park

Amit kínálunk

  • Bruttó 850 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali kezdés

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítéset követően.