www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs horvát nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2015.11.03.
Hirdetés azonosító: 979720

Gyógyászati eszközöket fejlesztő és gyártó nemzetközi ügyfelünk budapesti irodájába keresünk Horvátul beszélő ügyfélszolgálati munkatársat.

Családias, támogató környezet, jó hangulatú csapat vár Rád!

Feladatok:

- Vevői megrendelések kezelése
- Bejövő hívások, faxok és e-mailek kezelése/ feldolgozása
- Kapcsolattartás Horvát ügyfelekkel és belső releváns osztályokkal
- A bejövő adatok rögzítése és ezek helyességének ellenőrzése a rendszerben
- Riportok és beszámolók készítése
- Megrendelések kifizetésének nyomon követése

Elvárások:

- Folyékony Horvát és Angol nyelvtudás
- Pénzügyi és könyvelői tapasztalat előny
- MS Office ismeret (Word, Excel)
- Ügyfél orientált szemlélet
- Kiváló kommunikációs képesség
- Csapatjátékos
- Segítő- és jó problémamegoldó készség
- Dinamikus, határozott személyiség

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Dinamikus csapat
- Barátságos munkahelyi légkör
- Támogató vezetők

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a