www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs francia nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2015.02.08.
Hirdetés azonosító: 837593

Szeretnéd francia nyelvtudásodat kamatoztatni egy tudományos területen működő cégnél? Biotechnológiával és élettudományokkal foglalkozó ügyfelünk csapatába keresünk franciául beszélő új kollégákat.

Feladatok:

- Megrendelések kezelése, adatok rögzítése
- Ügyfelektől érkező kérdések megválaszolása
- Információnyújtás a termékekkel, árakkal kapcsolatban
- Megrendelésekkel kapcsolatos ügyek intézése, felmerülő problémák megoldása
- Kapcsolattartás más csapatokkal cégen belül

Elvárások:

- Folyékony francia és angol nyelvtudás
- Kereskedelmi/gazdasági végzettség
- Ügyfélkapcsolat területén szerzett tapasztalat előny
- Kitűnő kommunikációs és priorizáló készség
- Pontosság, határidők betartása
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Amit kínálunk:

- Összetartó csapat része lehetsz
- Francia és angol nyelvtudásodat napi szinten használhatod
- Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi cégnél dolgozhatsz egy panorámás, jól megközelíthető irodában

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a