www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs - Egészségügyi területre

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2017.01.19.
Hirdetés azonosító: 1065123

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk, 2002 óta Magyarországon tartózkodó, őssejtmegőrzéssel és genetikai tesztekkel foglalkozó prémium kategóriás stabil, nemzetközi cég. Számára keresünk ügyfélkapcsolati munkatársat.

Feladatok:

- Az ügyfél termékeinek megismerése és aktív értékesítése
- Kimenő hívások indítása, potenciális ügyfelek felkeresése
- Személyes tájékoztatás nyújtása
- Adminisztratív teendők

Elvárások:

- Középfokú angol nyelvismeret
- Egészségügyi végzettség vagy értékesítésben szerzett tapasztalat
- Rugalmas, nyitott, dinamikus személyiség
- Monotóniatűrés, jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

- Dinamikus csapat, kiváló portfólió
- Családias környezet, kisebb méretű cég
- Érdekes, izgalmas feladatkör
- Teljesítményarányos bónusz
- Cafeteria

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a