www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs - diákmunka

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 746114

Feladatok:
  • Partnercégekkel és ügyfelekkel való kapcsolattartás szóban és írásban magyar és német nyelven.
Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • heti 30 órás munkavégzés vállalása,
  • erős tárgyalóképes német nyelvtudás,
  • műszaki beállítottság,
  • autóipari érdeklődési kör,
  • kiváló kapcsolatépítő és kommunikációs készség,
  • nyitott, rugalmas személyiség.
Amit kínálunk:
  • Bruttó 1017 forintos órabér,
  • hosszú távú lehetőség,
  • betekintés egy multinacionális vállalat operatív életébe.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: heti 30 óra rugalmasan hétfőtől péntekig 8-18 óra között, hosszú távú munkalehetőség (13.ker.)
Kapcsolat:
Ha érdekel a pozíció, küld el fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Kérlek, a tárgy mezőben tűntesd fel az alábbi referenciaszámot: UGYF-01