www.cvonline.hu

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS DÁN NYELVTUDÁSSAL

  • A hirdetés 932 napja lejárt

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

 DÁN NYELVTUDÁSSAL

( főállású munkavállalói státusz )

Az AndreasAgro skandináv tulajdonú, dinamikusan bővülő, perspektivikus, munkaerő-piaci szolgáltató részvénytársaság  keres ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRSAT dán nyelvtudással főállású munkakörbe, a Budapest, Széll Kálmán téri irodaházban található irodájába.

Feladatok:

  • beérkező vevői hívások fogadása,
  • vevőkkel kapcsolattartás,
  • együttműködés a Szervezési osztállyal,
  • dokumentálás CRM rendszerben.

Elvárások:

  • legalább középfokú dán nyelvtudás (szóban és írásban),
  • precizitás és kiváló adminisztrációs készségek,
  • kiváló kommunikációs készség.

Előny:

  • felsőfokú végzettség,
  • ügyfélkapcsolati tapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • versenyképes jövedelem,
  • folyamatos, hosszú-távú munkalehetőség,
  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő vállalatcsoport háttértámogatása,
  • jó hangulatú csapat.

Jelentkezés a pályázott munkakör megjelölésével a tárgy rovatban, e-mailben a „Jelentkezés” gombra kattintva ( kizárólag word / pdf formátumú ) fényképes önéletrajzzal, munkatapasztalat részletes megjelölésével.