www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs angol nyelvtudással

Hozzáadva: 2017.07.25.
Hirdetés azonosító: 1159166

Lendületesen fejlődő szolgáltatóvállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi pozícióba Ügyfélkapcsolati munkatárs (angol nyelven)
Feladatok:

  • Telefonon érkező ügyféligények, reklamációk fogadása, ügyintézése és koordinálása
  • Hibabejelentések és kártérítési igények rögzítése, valamint továbbítása
  • Számlázással kapcsolatos tájékoztatás
  • Díjfizető változások kezelése
  • Mérők számlázásba vételével és a mérők cseréjével kapcsolatos tájékoztatás, tanácsadás

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Számítástechnikai ismeret (World, Excel),

Juttatások:
  • Támogató, stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés + cafeteria+
  • Vállalati sportolási és üdülési lehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • SAP rendszer ismerete
  • Call centerben szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest