www.cvonline.hu
Ügyfélkapcsolati munkatárs angol nyelven
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2014.07.30.
Hirdetés azonosító: 829314
lejárt

 Multinacionális partnerünk számára keresünk munkatársakat határozott időre (október végéig) az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Megrendelések kezelése,
  • Adminisztratív feladatok ellátása SAP-ben,
  • Ügyfélszolgálati csoporttal és más társosztályokkal való szoros együttműködés,
  • Számlák előállítása, továbbítása.

Elvárások:

  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban (munkavégzés nyelve az angol),
  • 1 éves adminisztrációs/ügyfélszolgálati/ügyfélkapcsolati/beszerzési tapasztalat,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret, SAP tudás előny,
  • Eredményorientáltság, gyors munkavégzés, rugalmasság,
  • Határozott idő vállalása (október végéig).

Amit nyújtunk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 23. kerület (céges busz biztosított),
  • Multinacionális környezet,
  • Versenyképes fizetés,

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.