www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs (4 és 6 órás munkarend)

  • A hirdetés 772 napja lejárt

Szeretnél egy dinamikus csapatban dolgozni? Nemzetközi háttérrel rendelkező,

ügyfélkapcsolati szektorban működő ügyfelünk részére keresünk kiváló

kommunikációs és interperszonális készséggel rendelkező ambiciózus jelölteket az

alábbi pozícióba:

Ügyfélkapcsolati munkatárs

(4 és 6 órás munkared)

Feladataid:

  • Meglévő ügyfelek szakszerű, pontos tájékoztatása telefonon és e-mailen keresztül;
  • Termékekhez, szolgáltatásokhoz kapcsolódó információk bemutatása;
  • Felmerült panaszok, reklamációk megelőzése, kezelése;
  • Vevői megrendelések feldolgozása, nyomon követése;
  • Informatikai rendszerekben beállítások intézése;
  • Hívásokhoz kapcsolódó folyamatos adminisztráció.

Amit tőled várunk:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Lényegre törő, meggyőző kommunikáció;
  • Határozott, udvarias fellépés, stressztűrő képesség;
  • Megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Legyél csapatjátékos.

Előnyt jelenthet számodra:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Azonnali kezdés;
  • Angol, vagy bármely más európai nyelv társalgási szintű ismerete

Amit mi kínálunk Neked:

  • Nemzetközi környezet;
  • Rugalmas munkaidőbeosztás;
  • Versenyképes fizetés;
  • Barátságos munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Szeged

Megbízónkon keresztül lehetőséget kapsz arra, hogy egy új oldaladat ismerhesd meg egy nemzetközileg elismert cég hangjaként, profi környezetben. Ha érdekesnek találod, ne habozz, jelentkezz az alábbi elérhetőségeinken! A kiválasztást az ITL Group Kft. végzi. Jelentkezni az alábbi e-mail címre küldött önéletrajz megküldésével lehetséges.

Helyek Csongrád
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő