www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati menedzser/értékesítő

  • A hirdetés 818 napja lejárt

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Szabolcs-Szatmár-Bereg-megyei „Tiszahát” igazgatósága hálózatbővítés kapcsán keres pályázókat:

pozícióba.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Érdeklődés új technológiák alkalmazása iránt
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • Dinamikus, célorientált személyiség
  • Értékesítésben/pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil multinacionális vállalati háttér
  • Igényes, professzionális munkakörnyezet
  • Átlátható karrier rendszer, térítésmentes szakmai képzések
  • Hosszútávú versenyképes jövedelem, vonzó jutalom utak
  • Kezdő támogatás, tehetséggondozó programok

Feladatok:

  • Ügyfelek teljes körű kiszolgálása
  • Pénzügyi tanácsadás
  • Új kollégák mentorálása

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye egész területe. Irodáink: Nyíregyháza, Kisvárda, Mátészalka, Fehérgyarmat, Nyírbátor, Vásárosnamény, Tiszavasvári, Újfehértó.

Jelentkezését e-mailben kérjük az alábbi címre:

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő