www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati menedzser

  • A hirdetés 869 napja lejárt

A Sourcing Hungary Kft. beszerzésekre szakosodott független beszerzési szakértő szervezet. A dinamikus fejlődés eredményeképpen az értékesítési szervezet erősítésének érdekében

ügyfélkapcsolati menedzsert

keres budapesti irodájába.

Feladatok:

  • Szolgáltatások értékesítése vállalati ügyfelek részére
  • Új potenciális ügyfelek megkeresése
  • Kimenő hívások kezdeményezése rendelkezésre álló adatbázisból, potenciális ügyfelek telefonos tájékoztatása
  • Személyes találkozók szervezése, lebonyolítása
  • Ügyfél prezentációk, tárgyalások lebonyolítása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, ajánlatok készítése
  • A projektek nyomon kísérése, együttműködés a projekt csapattal

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség, versenyszellem
  • Dinamikus, céltudatos személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség, csapatorientált egyéniség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Energia piac ismerete
  • Idegen nyelv ismerete
  • Szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Tanácsadói, stratégiai beszerzési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, juttatások, költségtérítések
  • Modern infrastruktúrájú munkahely, fiatalos, lendületes környezet
  • Hosszú távon előre lépési lehetőség
  • Folyamatos szakmai támogatás, képzési lehetőségek
  • Mentorálási rendszer

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Az önéletrajzokat FIZETÉSI IGÉNY megjelölésével, valamint kísérőlevéllel magyar nyelven várjuk az alábbi email címre a tárgyban feltüntetve az „Ügyfélkapcsolati menedzser” pozíciót.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő