www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati Menedzser

  • A hirdetés 1041 napja lejárt

Magyarország piacvezető Biztosító Társasága keres értékesítési területre
3 fő munkatársat.

Elvárások:

  • felsőfokú vagy középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • elhivatottság
  • nyitottság és tanulásra való hajlandóság
  • pontosság, megbízhatóság, önállóság
  • dinamikus fellépés, jó kapcsolatteremtő képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • biztosítási, banki, lakástakarék, pénztári termékek értékesítése
  • folyamatos kapcsolattartás, üzleti partnerek tájékoztatása
  • munkavégzéshez szükséges ismeretek elsajátítása, képzéseken való részvétel

Munkavégzés helye:

  • Hajdúböszörmény

Amit a Társaság kínál:

  • versenyképes fizetés
  • magasan képzett, lendületes csapat
  • kezdési támogatás
  • előrelépési lehetőség

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek és szívesen dolgozna nálunk, fényképes szakmai önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő