www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati menedzser

  • A hirdetés 951 napja lejárt

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója,

ellátásszervezője és biztosítója.

Folyamatosan bővülő, sikeres magyarországi csapatunkba új munkatársat keresünk

pozícióba.

Feladat:
Az ügyfélkapcsolati menedzser feladata a kezelésére bízott ügyfélállomány megtartása, az elérhető legjobb ügyfélkapcsolat kialakítása és fenntartása, az esetleges fejlesztési lehetőségek azonosítása, és az üzletfejlesztés elősegítése.

Részletesen:
Ügyfélkapcsolati csoportra vonatkozó folyamatok ismerete, betartása.
A rábízott üzleti ügyfélkör tájékoztatása a szolgáltatásokkal kapcsolatban, telefonos, e-mailes és személyes kapcsolattartás a Medicover meglévő ügyfeleivel, az ügyfelektől érkező kérések megoldása az érintett osztályokkal együttműködve, kérdések megválaszolása, esetleges ügyfélpanaszok továbbítása, ügyfélkezeléssel járó adminisztratív tevékenység végzése
Ügyféladminisztráció: ügyfelek és azok kéréseinek pontos, hiánytalan, határidőn belüli történő rögzítése
Kintlévőségek behajtása, a mindenkor érvényben lévő erre vonatkozó szabályzat rendelkezései szerint

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség (diploma)
  • 2 -3 év munkatapasztalat ügyfélszolgálati területen
  • Irodai számítógépes alkalmazások alapos ismerete és gyakorlott használata, különös tekintettel az excelre
  • Angol nyelv középfokú ismerete írásban és szóban
  • Gyors felfogás és tanulási képesség
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Dinamikus személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Egészségügyben szerzett tapasztalat, vagy érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkát
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit
  • Korrekt, versenyképes jövedelmet

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát bérigényének megjelölésével kérjük, küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő