www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati menedzser

  • A hirdetés 343 napja lejárt

Irodai eszközök nagykereskedelmével foglalkozó cégünk számára keresünk munkatársat budaörsi telephelyünkre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A meglevő , regionális ügyfélparkkal kapcsolattartás, kapcsolatfejlesztés
  • Logisztikai támogatás
  • Adatbázis építése, karbantartása, rögzítése ügyviteli rendszerbe
  • Riportálás az Ügyvezető felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Lelkes, lendületes, precíz
  • Jó kommunikációs készség, kapcsolatteremtő készség
  • Tudjon rendszerben gondolkozni

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó, telefon
  • Családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlunk.

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő