www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati Menedzser

  • A hirdetés 369 napja lejárt

Megbízónk multinacionális, stabil hátérrel rendelkező, területén a piacvezetők közé tartozó lízing szolgáltató. Budapesti központjukba keresünk olyan munkatársat, akire rábízhatják kiemelt vállalati ügyfeleiket.

Feladatkör:

  • a munkakör célja szoros és hatékony kapcsolattartás a meglévő kiemelt vállalati ügyfelekkel, amely magában foglalja a magas szintű üzleti egyeztetéseket, az üzleti kapcsolat folyamatos fejlesztését
  • részvétel az ajánlatadási folyamatokban és a tenderek előkészítésében
  • aktív együttműködés a vállalati társosztályokkal az ügyfél igényeinek minél magasabb szintű kiszolgálásának érdekében
  • a napi munkafolyamatok hatékonyságának növeléséhez fejlesztési javaslatok megfogalmazása,  új folyamatok bevezetésének koordinálása
  • együttműködés az ügyfélmenedzsment csapattal, tapasztalatok, javaslatok megosztása a havi megbeszéléseken
  • támogató kollégák teljesítményértékelése, fejlődésük segítése visszajelzésekkel, javaslatokkal
  • részvétel új termék/szolgáltatások fejlesztésében, módosítások menedzselése, azok rendszer szintű jóváhagyása
  • a folyamatokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása napra készen

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség, gazdasági területen szerzett diploma előnyt jelent
  • legalább 3-5 év szolgáltatásértékesítési, vállalati ügyfélmenedzsment területen szerzett tapasztalat
  • tárgyalások lebonyolításában szerzett tapasztalat magas pozíciójú ügyfelekkel
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • magabiztos, haladó szintű MS Office ismeretek
  • ügyfélközpontú gondolkodás, folyamatfejlesztési képesség
  • precíz, önálló, terhelhető személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit Megbízónk kínál:

  • stabil multinacionális háttér, folyamatosan fejlődő vállalat
  • versenyképes juttatási csomag (fix alapbér, havi bónusz, béren kívüli juttatások)
  • munkaeszközök: vállalati gépjármű, notebook, mobiltelefon

AMIT AZ ENLOYD KÍNÁL:

  • az interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • megismertetjük a profiljához illő álláslehetőségekkel
  • segítünk átlátni, hogyan működik a kiválasztás folyamata
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, a megpályázott munkakör megjelölésével.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő