www.cvonline.hu

Ügyfélreferens német nyelvtudással

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 1063151
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

A cég ügyfélkörének professzionális kiszolgálása német nyelven.

Feladatkör, felelősségek:

Főbb feladatok:

• német nyelvű kapcsolattartás külföldi partnerekkel személyesen, telefonon, szóban valamint írásban, havi rendszerességgel külföldi utazás, partnerlátogatás

• ügyfelek igényeinek folyamatos monitorozása, megoldások kidolgozása

• reklamációkezelés

• munkavállalókkal történő kapcsolattartás

• termelőegységek közötti koordináció megszervezése, felügyelete

• munkaerő-állomány beosztása, mozgatása, toborzás, kiválasztás, munkaerő-felvétellel és elbocsájtással kapcsolatos adminisztrációk

• munkaügyi és egyéb irodai adminisztráció elvégzése, koordinálása, statisztikák készítése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• magas szintű tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban

• minimum középfokú végzettség

• önálló, precíz , gyakorlatias munkavégzés, kezdeményezőkészség

• PC magas szintű ismerete

• dinamikus, határozott fellépés, jó kommunikációs készség és szervezőkészség

• céltudatos, eredmény orientált, stratégiai és gyakorlatias gondolkodásmód

• jó felfogóképesség, gyors gondolkodás és megoldáskeresés a problémákra

• jogosítvány (magabiztos gépjármű vezetési gyakorlat)

• tud és mer önállóan utazni, és képviseletet nyújtani (a munka minden hónap elején 2-3 nap németországi tartózkodást foglal magában)

Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület

Nyelvtudás:

magas szintű tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban

A megbízó cég profilja:

Megbízó cégünk budapesti székhelyű, (XXI.kerület) több évtizedes múlttal és több mint 20 éves nemzetközi tapasztalattal rendelkező vállalat, melynek fő profilja a betonacél feldolgozás. A cég Európa legnagyobb építkezései számára dolgozik, folyamatosan fejlődő megbízói körrel, németországi és ausztriai telephelyeken.

Amit megbízónk kínál:

• versenyképes fizetés

• kellemes munkakörnyezet

• hosszú távú, stabil munkahely

• folyamatos fejlődési lehetőség és anyagi előrelépés

• rendszeres külföldi utazás

• betanulási időt követően szolgálati gépkocsi

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.