www.cvonline.hu
Ügyfélkapcsolati menedzser (műszaki szolgáltatás)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.02.03.
Jelentkezési határidő: 2014.02.07.
Hirdetés azonosító: 739432
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ügyfelünk a magyar piacon meghatározó szerepet tölt be az épületfelügyeleti rendszerek, informatikai infrastruktúra és energiahatékonysági szolgáltatások nyújtása terén. Dinamikusan fejlődő értékesítői csaptuk bővítése okán új munkatársat keres Ügyfélkapcsolati menedzser pozícióba.

Feladatok:
- Közvetlen értékesítés a felkutatott potenciális vállalati/közigazgatási ügyfélkör számára (kapcsolatfelvétel, személyes találkozás, ügyféligényekre egyedi megoldások kidolgozása)
- Piaci és ügyfél információk megszerzése, elemzése, közreműködés az üzleti lehetőségek feltárásban és értékelésében
- Rendszeres kapcsolattartás, hosszú távú kapcsolatépítés a dedikált ügyfélkörrel
- Vállalati CRM rendszer folyamatos építése
- Az ügyfélkör, a termék és szolgáltatási portfólió bővítésére vonatkozó fejlesztési javaslatok kezdeményezése, részvétel a fejlesztésben
- Értékesítési ajánlatok összeállítása, részvétel versenytárgyalásokon
- Az elnyert üzletekkel kapcsolatban a szerződések megkötésének előkészítése, a tárgyalások, egyeztetések koordinációja
- Jelentés az Értékesítési Vezető felé

Követelmények
- Felsőfokú kereskedelmi és/vagy műszaki végzettség
Ideálisan 3-6 év projekt alapú vagy szolgáltatás értékesítésében szerzett B2B tapasztalat
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- Kiváló meggyőzőképesség és tárgyalókészség
- Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
- Dinamizmus, kitartás
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- B kategóriás vezetői engedély

Ami előnyt jelent:
- Meglévő és használható nagyvállalati és/vagy közigazgatási kapcsolatrendszer
- Termék- és szolgáltatásfejlesztési tapasztalat
- Műszaki (elsősorban villamosmérnöki) ismeretek