www.cvonline.hu

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MANAGER

  • A hirdetés 431 napja lejárt

 Németországban termelő Fémszerkezetgyártó Kft.
néhány éves gyakorlattal rendelkező
munkatársat keres azonnali belépéssel csepeli irodájába (XXI. kerület)

POZICÍCIÓBA

NÉMET nyelvtudással

Feladatok:

  • NÉMET NYELVŰ kapcsolattartás külföldi partnerekkel személyesen, telefonon szóban valamint írásban, havi rendszerességgel külföldi utazás, partnerlátogatás
  • ügyfelek igényeinek folyamatos monitorozása, megoldások kidolgozása
  • termelőegységek közötti koordináció megszervezése, felügyelete
  • munkaerő-állomány beosztása, mozgatása, toborzás
  • munkaügyi és egyéb irodai adminisztráció elvégzése, koordinálása, statisztikák készítése

Elvárások:

  • magas szintű TÁRGYALÓKÉPES NÉMET NYELVTUDÁS szóban és írásban
  • minimum középfokú végzettség
  • önálló precíz gyakorlatias munkavégzés
  • PC magas szintű ismerete
  • dinamikus, határozott fellépés, JÓ KOMMUNIKÁCIÓS és szervezőkészség
  • céltudatos, eredmény orientált, stratégiai és gyakorlatias gondolkodásmód
  • jó felfogóképesség, gyors gondolkodás és megoldáskeresés a problémákra
  • jogosítvány (magabiztos gépjármű vezetési gyakorlat)

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • kellemes munkakörnyezet
  • változatos munkafeladatok
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • folyamatos fejlődési lehetőség és anyagi előrelépés
  • rendszeres külföldi utazás
  • betanulási időt követően szolgálati gépkocsi

Az állás betöltése alkalmanként előforduló fizikai megterheléssel járhat árubeszerzés során.

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület (Csepel)

A munkavégzés folyamatosan megköveteli a német nyelv magas szintű ismeretét és használatát! Amennyiben Ön gyors helyzetfelismerő, és kreatív problémamegoldó képességgel rendelkezik, szívesen kommunikál, és gyakorlatiasan szervez, küldje el jelentkezését!

Kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény és pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Technomatic Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő