www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati Koordinátor

  • A hirdetés 511 napja lejárt

                 A több mint 25 éve autóértékesítéssel és szervizzel foglalkozó

Gyulai Cégcsoport

Ügyfélkapcsolati Koordinátort

keres!

Kedves, segítőkész, jól kommunikáló Urak és Hölgyek jelentkezését várjuk akik segítenek már meglévő kollégáinknak abban, hogy Ügyfeleink még elégedettebbek legyenek

Elvárások:

  • kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • monotonitást jól bíró személyiség
  • kedves, életvidám életfelfogás
  • konfliktuskerülő személyiség
  • ügyfélközpontúság
  • önálló munkavégzési képesség
  • érettségi bizonyítvány
  • számítógépes ismeretek
  • jogosítvány
  • nem feltétel, de előny: ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat

Feladatai:

  • Beérkező (telefonos, elektronikus) megkeresések rögzítése saját vállalatirányítási rendszerben
  • Megkeresések delegálása és utókövetése
  • Időpont egyeztetés nagy számban
  • Kampány jellegű kimenő hívások ügyfeleink részére
  • Folyamatok egyeztetése kollégákkal
  • Ügyfél kezelési folyamatok koordinálása

Amit kínálunk, egy olyan stabil munkahely egy fejlődő területen, ahol sok sikerélmény vár a pozíciót betöltőre és megbecsülik a munkáját!
Várjuk kis gyerekes anyukák, pályakezdők jelentkezését is, fényképes önéletrajzzal és a pozíció megjelölésével, az E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő