Ügyfélkapcsolati koordinátor szerb/román/cseh/szlovák és angol nyelven

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2015.12.15.
Hirdetés azonosító: 990516

Amennyiben felsQfokon beszélsz szerb nyelven, illetve magabiztosan boldogulsz angolul, lehetőséged nyílhat egy új csapat tagjaként aktívan hozzájárulni a folyamatok és a szervezet kialakításához.

Feladatok:

-üzleti ügyfelektől (disztribútoroktól, franchise partnerektől) érkező megrendelésekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés
-megrendelések adminisztrációja a vállalati rendszerben
-napi szintű kapcsolattartás a külföldi raktárral angolul, valamint az adott régióért felelős értékesítési csapattal illetve partnerekkel
-az értékesítési csapat támogatása üzleti találkozók szervezésében és előkészítésében
-szakmai kiállításokon való részvétel előkészítése adminisztratív szempontból
-megrendelések során felmerülő esetleges vevői reklamációk kezelése és aktív részvétel az okok kivizsgálásában
-vevőszolgálati riportok készítése

Elvárások:

-felsőfokú végzettség ideális esetben gazdasági területen
-tehetséges, motivált pályakezdőket is várunk, de 1 év vevőszolgálati tapasztalat előny a pozíció betöltéséhez
-középfokú angol tudás mellett felsőfokú/anyanyelvi szerb nyelvismeret
-MS Office magabiztos használata
-részletekre való odafigyelés, pontos munkavégzés adminisztratív feladatokban
-adminisztratív, back office feladatok elvégzésére való motiváció (a feladatkörben ez motivál)
-proaktivitás, kezdeményezőkészség, önálló munkavégzésre való képesség
-nyitottság és ambíció egy változásokkal teli munkakörnyezetben való munkavégzésre

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- nyelvtudás kamatoztatása
- új csapat erősítése, a folyamatok alakítása

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a