www.cvonline.hu

ÜGYFÉLKAPCSOLATI - KERESKEDELMI KÉPVISELŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 979099

Dinamikusan fejlődő élelmiszeripari nagykereskedelmi vállalat megbízásából keresünk kulcsfontosságú munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Kiskereskedelmi partnerek látogatása az országos és regionális túraterveknek megfelelően
  • Folyamatos áruellátás biztosítása, helyes polctükör betartása
  • A termékek minőségi kezelése, visszáruzás
  • A felvett árurendelés megvalósulásának biztosítása és szervezése
  • Kiegyensúlyozott partneri kapcsolat építése
  • A vállalat termékeinek, új cikkeknek, akcióinak ajánlása
  • Márkaépítés
  • A piaci folyamatok, a versenytársak aktivitásainak, az egyes vevők fejlődésének figyelemmel kísérése, elemzése
  • Jelentések, riportok készítése a cégvezetés felé

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Magas szintű Excel és Word ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Fegyelmezett munkavégzés
  • Kezdeményezőkészség és eredmény-orientáltság
  • Kiváló szervezőkészség és elemző képességek
  • Nagyfokú utazási hajlandóság, mobilitás
  • Önálló munkavégzés
  • Ápolt megjelenés

Amit megbízónk nyújt

  • Korrekt színvonalú, de nem átlag feletti alapfizetés
  • Átlagot meghaladó cafeteria elemek
  • Éves prémium
  • Céges autó
  • Laptop, telefon
  • Egyéni szakmai fejlődés támogatása

A munkavégzés helye

Országos, budapesti központtal

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÜGYFÉLKAPCSOLATI - KERESKEDELMI KÉPVISELŐ, Országos, budapesti központtal