www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati képviselő

  • A hirdetés 1088 napja lejárt

Az Integra Connect Kft. - a Magyar Telekom Nyrt. hivatalos, kiemelt partnere - felvételt hirdet ügyfélkapcsolati képviselő pozícióra.

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest és Budaörs kiemelt forgalmú üzletei
  • A munkakör időtartama: határozatlan

Feladatok:

  • Az üzletet személyesen felkereső ügyfelek szakszerű és udvarias kiszolgálása, tájékoztatása a Magyar Telekom csoport termék és szolgáltatás portfóliójával kapcsolatban.
  • A Magyar Telekom csoport teljes portfóliójának ismerete, az ehhez szükséges szakmai tudás és számítógépes alkalmazások használatának elsajátítása.
  • A Magyar Telekom csoport szolgáltatásainak és termékeinek értékesítése.
  • Az iparági változások miatt folyamatos tanulás, önfejlesztés.
  • Adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Iskolai végzettség
    • Minimum középfokú végzettség
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Kompetenciák:
    • Önállóság, pontosság, megbízhatóság
    • Nyitottság, empátia, ügyfélcentrikusság
    • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
    • Stressztűrés, kitartás
    • Határozott fellépés és értékesítési szemlélet
    • Tanulási, megújulási kedv

Előny:

  • Személyes vagy telefonos értékesítői tapasztalat
  • Angol alapfokú társalgási szint

Amit nyújtunk:

    • Teljesítményalapú jövedelem hosszú távon
    • Stabil szervezeti háttér
    • Vonzó, innovatív szervezeti kultúra
    • Folyamatos szakmai továbbképzés
    • Nagyszerű vállalati légkör elkötelezett munkatársakkal

A végleges felvétel feltétele a Magyar Telekom jóváhagyása és egy 2 hónapos oktatássorozaton való sikeres teljesítés.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Elektronika / Telekommunikáció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő