Ügyfélkapcsolati képviselő francia és angol nyelven JO-1405-285052

  • A hirdetés 1243 napja lejárt

Nemzetközi partnerünk megbízásából keresünk

Francia és angol nyelven beszélő munkatársakat

ügyfél kapcsolattartói pozícióba

Feladatok:

  • Beérkező hívások fogadása francia és angol nyelven, e-mailek kezelése
  • Partnercégek munkatársainál fellépő egyszerűbb problémák önálló megoldása
  • Számítógépes segítségnyújtás
  • Probléma megoldás teljes folyamatának végigkövetése
  • Ügyfélpanaszok feldolgozása, adatbázisban történő rögzítése
  • Tréningen való részvétel

Elvárások:

  • Folyékony francia  nyelvtudás (tárgyalási szintű) elengedhetetlen
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Dinamikus, nyílt személyiség

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, dinamikus csapatban való munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Angol