www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 752182
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal oktatással és továbbképzéssel foglalkozó budapesti partnercégünk keres ügyfélkapcsolati gyakornoki pozícióba diák munkavállalókat.

Feladatok:

  • Ügyfélkapcsolati asszisztencia ellátása
  • Értékesítést támogató tevékenységek
  • Szolgáltatás-marketing feladatok (weblapszerkesztés, online marketing)
  • Rendezvényszervezés
  • Képzésszervezés
  • Tréningek dokumentálása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Érettségi bizonyítvány
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Szervezőkészség
  • Talpraesettség, pontosság
  • Pozitív hozzáállás

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8.00 és 17.00 között napi 4-8 óra rugalmas beosztásban. A gyakornoki program négy hétig tart.

Előnyt jelent:

  • Angol / német nyelvismeret
  • Webszerkesztői jártasság

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat- és tapasztalatszerzési lehetőség egy dinamikus, sikeres, nemzetközi hátterű tréningcégnél
  • A vállalati kompetenciafejlesztés folyamatainak megismerése
  • Részvétel képzési programok szervezésében, adminisztrációjábanű
  • Online marketing tevékenység
  • Tréningeken való részvétel

Amennyiben megfelesz az elvárásoknak és szeretnéd kipróbálni magad egy négy hetes gyakornoki program keretében, jelentkezz rá regisztráció után fényképes önéletrajz feltöltésével a honlapunkon keresztül.