www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati és műszaki koordinátor - nyomdaipar

  • A hirdetés 604 napja lejárt

Multinacionális ügyfelünk piacvezető szerepet tölt be a csomagolóiparhoz kapcsolódó nyomdai előkészítés területén, Magyarországon és a régióban egyaránt. A cég folyamatos növekedésének köszönhetően, keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

 Az új munkatárs kiemelt partnerei a legnagyobb magyarországi csomagolóanyag gyártó nyomdák lesznek elsődlegesen.

Feladata:

  • Folyamatos kapcsolattartás a cég megrendelőivel a nyomdaipari flexo klisé gyártási területhez kapcsolódóan
  • Magas színvonalú szakmai támogatás biztosítása a partnerek számára
  • Gyártási folyamatok helyszíni ellenőrzése a megrendelőknél
  • Vevői rendelések nyomon követése és koordinálása

Elvárások:

  • Nyomdaiparban szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Közép- vagy felsőfokú nyomdaipari vagy műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Mobilitás – a munkakör rendszeres utazással jár

Előnyt jelent:

  • Flexo technológia ismerete
  • Csomagolóanyag gyártás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Könnyűipari mérnökként csomagoló és papírgyártó, vagy nyomda és média szakirányon szerzett diploma

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Cégautó
  • Teljes körű szakmai betanítás és folyamatos szakmai továbbképzések biztosítása
  • Egy nemzetközileg elismert cég biztos háttere, hosszabb távon akár nemzetközi karrier lehetőséggel

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el részletes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre.

MCL Consulting Kft.

1023 Budapest, Bécsi út 3-5.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol