www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati és háttérműveleti munkatárs

  • A hirdetés 708 napja lejárt

Hazai cégcsoport budapesti székhelyű ingatlanbefektető leányvállalata keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

ügyfélkapcsolati és háttérműveleti munkatárs

Feladatok:

  • portfólió kezelési feladatok ügyintézése, koordinációja
  • iratkezelés
  • társasházi ingatlanokkal kapcsolatos ügyintézés

Követelmények:

  • legalább középfokú végzettség
  • számítógépes programok (pl. word, excel, power point) felhasználói ismerete
  • precíz, pontos önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • problémamegoldó szemléletmód

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • azonnali kezdés

Amit ajánlunk:

  • határozott idejű, főállású munkaviszony
  • versenyképes jövedelem
  • cafetéria és egyéb juttatások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy érzi hogy megfelel a fenti követelményeknek úgy várjuk fényképes szakmai önéletrajzát legkésőbb 2015. november 15-ig az alábbi e-mail címre a fizetési igény, illetve a munkába állás lehetséges időpontjának megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő