www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati és értékesítő munkatárs

  • A hirdetés 436 napja lejárt

Találd meg az utad az Oney-nál!

Csatlakozz egy úttörő, innovatív és virágzó vállalathoz!

Az Auchan csoportba tartozó, francia tulajdonú, a világ 11 országában működő, több, mint 2.100 alkalmazottat foglalkoztató, multinacionális pénzügyi szolgáltató cég magyarországi leányvállalata keres

Ügyfélkapcsolati és értékesítő munkatársat

napi 8 órás teljes munkaidőben

Budapesti munkavégzéssel

 FELADATOK:

  • A munkakör fő célja a vállalat pénzügyi termékeinek bemutatása értékesítése meglévő és új ügyfelek részére
  • Bejövő és kimenő telefonhívások fogadása és kezelése
  • Bejövő hívások esetén az értékesítés támogató rendszer által felkínált termékek értékesítése
  • Értékesített hiteltermékek utógondozása (áruhitel, hitelkártya, biztosítás, személyi kölcsön)
  • Kimenő hívások keretében kereskedelmi ajánlattétel meglévő ügyfeleknek (személyi kölcsön,
  • Hitelkártya aktiválás, különböző hitelkártyához kapcsolódó szolgáltatások, hitelfedezeti biztosítás
  • A munkakör alapvetően irodához kötött, amelyhez vállalatunk minden szükséges eszközt rendelkezésre bocsát

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség érettségi bizonyítvánnyal
  • Szakirányú (bankszakmai képesítés) vagy hatósági vizsga előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó kereskedelmi érzék, értékesítési véna
  • Nagy munkabírás, precíz, pontos munkavégzés

AMIT AJÁNLUNK:

  • Versenyképes fizetés és értékesítés alapú prémiumrendszer
  • Motiváló munkahelyi légkör, kiváló csapatmunka
  • Dinamikus multinacionális munkakörnyezet
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Rendszeres képzések

Ha felkeltettük az érdeklődésed, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat, motivációs leveledet a  fizetési igény megjelölésével együtt az alábbi e-mail címre „Ügyfélkapcsolati és értékesítő munkatárs” hivatkozással.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő