www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati és értékesítési munkatárs

Régió: Hajdú-Bihar

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.01.20.
Hirdetés azonosító: 875185

Telekommunikációs szektorban működő kiemelt ügyfelünk megbízásából keresünk új kollégát Ügyfélkapcsolati és értékesítési munkatárs pozícióba, hajdúszoboszlói munkavégzéssel.

Feladatok:

- Termékek és szolgáltatások értékesítési lakossági és kisüzleti ügyfelek részére
- Ügyfélszolgálati, ügyfélmegtartási tevékenységek elvégzése
- Proaktív értékesítési technikák alkalmazása
- Ügyfél elégedettség növelése
- A munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

- Középfokú iskolai végzettség (érettségi)
- MS Office csomag felhasználói szintű ismerete
- Értékesítésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
- Telekommunikációs szektorban szerzett tapasztalat
- Határozott, udvarias kommunikáció
- Problémamegoldó készség és magas stressz tűrés
- Pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye: Hajdúszoboszló

Amit kínálunk:

- Alapfizetés és teljesítményarányos jutalék
- Cafetéria
- Színvonalas munkakörnyezet
- Folyamatos fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a